duvar kağıdı

Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Avustralya birinci günden sonra sıkıştı

  • Listed: Mart 21, 2017 5:00 am

Description

Michael Clarke ile Ricky Ponting arasındaki yenilmedi 79 ayakta duran duruş, Avustralyalı form atımı saldırısının 191’de SCG’deki dramatik bir açılış gününde kaymasıyla Avustralya’yı terk etti.
James Pattinson, Ben Hilfenhaus ve Peter Siddle, Hindistan’ın dövüş serisini iki seansta yırtıp, aralarında bulunan 10 çarpığı paylaştılar; Zaheer Khan’ın yıkıcı bir açılış büyüsüne sahip olmasıyla birlikte, yeşilimsi bir fıçıda zorlandıklarını gördüler.
Sol-armer, Ponting’e (44 dışarı değil) ve Clarke’a (47 no) Avustralya’yı üç için üç para etmeyen bir duruma düşürmek için David Warner’ı (sekiz), Shaun Marsh’ı (0) ve Ed Cowan’ı (16) kaldırarak ev sahiplerini üç Kütüklerde, 75 atışla biter.
Warner, ikinci kayda VVS Laxman’a yöneldiğinde yola çıktı. Laxman şansı yakaladı ancak Sachin Tendulkar tehlikeli solcuları paviliona geri göndermek için toparlanmayı çiğnedi. Marsh, Han’dan neredeyse aynı teslimata düştü, ancak bu sefer Laxman, altın bir ördek için çörekçi göndermek için hata yapmadı.
Kowan, kümbetlerinin önüne sıkıştığında Han’ın bir sonraki kurbanıydı ve Avustralya’yı 10’u aşkın gürültüyle gittiğinde bir sorunla karşı karşıya bıraktı. Ancak, mevcut kaptanın Clarke kıvırcık at eski kaptan Ponting katıldı ve deneyimli ikilisi hızlı atan bir kontra atak ile üstünlük kendi tarafında koymak yardımcı oldu.
Daha önce Pattinson (43’te dört), Ben Hilfenhaus (51’de üç) ve Peter Siddle (55’te üç), başka bir dünya standartlarında basamaklı bowling gösterisi ile Melbourne’de kaldığı yerden aldı. Hindistanlı kaptan Mahendra Singh Dhoni, tost kazandıktan ve atlamaya karar verdikten sonra yenilmedi 57 ile turistler için skorladı.
Tendulkar, Avustralya’nın form basamağına karşı rahat görünen tek batsmandı. Küçük Usta, uğursuz bir dokunuşa baktı, ancak orta oturumda Pattinson’dan kucaklarına kadar geniş bir topu sürükledikten sonra yüzüncü yüzyılı için bir başka günü beklemek zorunda kalacaktı.
Dhoni ve Ravi Ashwin, Hilfenhaus’ın Ashwin’i (20) ve Han’ı (yok) bitirmeden önce, yedinci avukat için 54’lük değerli bir koşu yaparak, son iki teslimatını Hindistan’da çayda sekiz kez 178’e indirdiler.
Dhoni, ortadan kaybolmadan önce, Siddle’den çıkardığı kabarık bir örtüyle Avustralyalı topraklarında yarım asrın ilk yıllarına uzanan yeniden başlayarak sallanmaya başladı. Sharma, kısa süre önce Hilfenhaus’tan Cowan’a kısa bir top atıp Umesh Yadav’ın Siddle’ın 100. Test kurbanı haline gelmesinden önce Brad Haddin’in arkasına dönük bir ördekle ayrıldı.
Seriyi kare çıkarmaya zafer isterken, turistler Gautam Gambhir (hayır), Rahul Dravid (beş), Virender Sehwag (30) ve VVS Laxman (ikisi) öğle yemeğinden önce düştüğü için kasvetli bir başlangıç ​​yapmıştı. Pattinson, açılış oturumunda üç savaş kaptanı iddia eden en büyük destroyerdi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply