duvar kağıdı

Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Beckham rolü için hazır

  • Listed: Mart 18, 2017 6:00 am

Description

Eski İngiliz futbolcu törende yer alacağını ve alevin karışabileceğini doğruladı. Bununla birlikte, 37 yaşındaki ocağın kazanı aydınlatan kişi olamayacağı anlaşılıyor.
Açılış töreninin, son tüm Olimpiyat Oyunları’nda olduğu gibi stadyumda, bir dizi spor yıldızı, eski Olimpiyatçılar ve diğerleri, alevi önce meşaleyi taşıyan Londra Oyunları’na katkıları için seçtikleri, son bir meşale rölesine sahip olması bekleniyor Yanıyor
Aslında alevi yakacak kişinin kimliği yakından korunan bir sır olarak kalır.
Beckham CNN’ye verdiği demeçte, “Ülkem için böylesine büyük bir olaya katılmaktan heyecan duyuyorum, Londra’nın doğu ucunda Oyunların olması heyecan vericidir ve bunun bir parçası olmaktan büyük bir onur duyuyorum” dedi.
Bir alev olup olmadığını sorduğumda Beckham, “Sanırım bir tane de gemim olabilir” dedi.
Beckham, 2005 yılında Singapur’da Oyunlara ev sahipliği yapma hakkını kazanan Londra teklif ekibinin bir parçasıydı ve Olimpiyatların gerçekte kendi evinde gerçekleştiğini görmekten gurur duyduğunu belirtti.
“Bütün bu süreç başladığında yedi yıl oldu ve Oyunları büyüdüğüm Londra’nın bir parçası haline getirmek çok heyecan verici” dedi. “Dün stadyumdaydım ve orada ve çevresinde meydana gelen değişiklikleri görmek inanılmazdı.
“Almak ve çocuklarımı eğlenmek için götürmek istediğim birkaç olay olacak” dedi.
Öte yandan IOC üyesi Dick Pound, Londra 2012 organizatörlerine, atletlerin fotoğraf çekerken ve sosyal medya sitelerinde yayınlamaları çok uzun zaman harcarsa, “geç gelmek” açılıma töreni tehlikesinin tehlikeye gireceği konusunda uyarıda bulundu.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply