duvar kağıdı

Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Firmalar başarıya dönüyor

  • Listed: Mart 15, 2017 7:00 am

Description

Müdür Yardımcısı Evette Orams, Hilton-Baird Financial Solutions tarafından bu ay yapılan bir ankette sorgulanan KOBİ’lerin yüzde yetmiş iki, süreçleri incelemekte ve “hizmet çeşitlendirmesi gibi olumlu yaklaşımları benimsemek” için krizin bulunduğunu doğruladı.

Fakat bir işin başka yerde yaptığı şeyi uygulamak için, teknoloji ve mühendislik sektörlerinde uzmanlaşmış TBAT Yenilik danışmanı direktörü Matt Symonds öneriyor: “En iyi performansı ve rekabet üstünlüğünün ne olduğu açık olmalı.”

“Güçlü ticaret koşulları ve küresel bir pazar alanına çevrimiçi erişim şirketleri, diğer sektörlerin neler sunabileceğini keşfetmeye zorluyor” diyor ve bir şirketin yakın zamanda sistemin uygulamasını genişletmesine, aslında insanların izini sürmeye, nesnelerin yerini tespit etmesine yardım ettiğini ve oradan da Deniz endüstrisinde yeni bir müşteri tabanı inşa et.

“Ancak, işletmeler iyi olduklarını belirleyebilseler de, bunu aktarmanın yolları üzerinde rastgele davranıyorlar, belki de bunun ortalama” bunlarından daha çok nasýl sattık? “Pazar geliştirme egzersizinden daha yaratıcı düşünme ihtiyacı duyuyor” diye açıklıyor.

    
“Zihinlerin dolaşabileceği grup tartışmaları genellikle daha iyi çözümler üretebilir.
Bundan sonra bu fikirlerin, kolaylık ve teslim edebilecekleri getiri açısından gözden geçirilmesi ve sıralanması gerekir. Bu, bir şirkete önümüzdeki beş yıl için bir geliştirme yol haritası verebilir.

“Bu, araştırma için başlangıç ​​masrafları gerektirir, tercihen bağımsızdır. Bir firma, teklifleri yanlış konumlandırılmış, zamanlanmış, hedeflenmiş veya fiyatlandırılmışsa, başarısız olmaya mahkumdur. ”

XCAM, sıçramayı başarıyla gerçekleştiren ve böylece büyümeyi hızlandıran bir iştir.

Leicester Üniversitesi’nden 1990’ların ortalarında bir spin çıkışı başlattıktan sonra bilim insanları ve endüstri şirketleri için gelişmiş dijital kamera sistemlerinin tasarımı ve üretimi konusunda uzmanlaşmıştır.

    
Kökleri X-ışını astronomisindedir, fakat son zamanlarda büyük uluslararası uzay keşif projelerinin bir parçası olarak edinmiş olduğu becerileri ve deneyimleri, biyososyal ve sağlık alanlarına uyguluyor.

XCAM’ın özel ekipmanı ve sunabileceği ayrıntılı görüntüler şimdi ölümcül virüslerin tutulması gibi alanlarda araştırmalara katkıda bulunuyor.

2008’den bu yana Northamptonshire merkezli firma yıllık yüzde 70 büyüdü ve 1 milyon sterlin civarında dönüyor.

Hollands, esas olarak nakit akışından finanse edilen bir genişleme ve şirketlerinin büyümesi, bölgedeki diğer küçük üreticilere dışarıdan kaynak sağlayan işe de yol açtı.

    
XCAM’ın CEO’su Karen, şunları açıklıyor: “Başlangıçta tamamen tek seferlik özel sistemler üzerinde çalışırken, birden fazla kamera için sipariş üzerine giderek çalışıyoruz ve çok çeşitli alt montajlar ve bileşenler geliştirdik. Karmaşık teknik zorlukları çözebilmek ve nispeten kısa zaman dilimlerinde inşa edebilmekle ünlüdür. ”

Firma, ilaç keşfi süreçlerini hızlandırmak için kullanılan ekipman geliştirmeye yönelik bir bağış kazandıktan sonra, sektördeki şirketlerin kurulmasına ve geliştirilmesine yardım eden alan için hayat bilimi endüstrisi birliği olan Medilink East Midlands ile temasa geçti.

Medilink, hayati önem taşıyan temaslar ve finansman tavsiyesi sağlayan yeni bir pazara girerken XCAM için hayati bir yol olduğunu kanıtladı. Karen, “Kümelenmesinin ve çevrimiçi ağın parçası olmak şüphesiz işlerimizin oluşmasına yardımcı oldu” diyor.

    
Medic’in üst düzey danışmanlarından Ros Graves’e göre, sağlık sektöründe diğer sektörlerden biri olan şirketlerin teknolojileri yakından bakılmalı.

“Cihazlar ve süreçler arasında tercüme edebilecek bir sürü teknoloji var” diyor. “Farkında olmak gereken engel, bu sektörde sıkı düzenlemelerdir, şirketler hangi şartları yerine getirmek zorunda olduklarının farkında olmalı ancak onlara yardım etmek için ağımız gibi bir uzmanlık mevcut.”

XCAM, mera için yeni çıktığında, işbirliği ve ortaklık konusunda zaten uzmantı. Matt Symonds, sektör transfer etmek isteyen diğer firmaların karlı ticari stratejilere dönüşebileceğinden iki beceriye sahipler.

    
“Bu gibi zorlu zamanlarda, başkaları ile birlikte çalışmak ve yeni bir gelir akışı getirirken iyi olduklarını yerine getirmelerine izin vermek çok mantıklı. İşbirliği ve lisans kesinlikle doğru seçeneklerdir. ”
Www.xcam.co.uk, www.medilinkem.com, www.tbat.co.uk

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply