duvar kağıdı

Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Florence ve Machine yüksek nota ulaştı

  • Listed: Mart 17, 2017 8:00 pm

Description

Ancak grup, bu hafta sonu iki festival konserini iptal etmek zorunda kaldıkları için çok sessizce yapabilirler, çünkü öncü şarkıcı Floransa Welch geçen hafta bir “vokal yaralanma” yaşadı.
Spectrum, resmi grafikler şirketine göre, Maroon 5 tarafından Wiz Khalifa’nın yer aldığı Payphone’u grafik çizelgesinin üstünde tuttu.
Midas benzeri Scottish DJ Calvin Harris’in remiksaj yaptığı şarkı, grubun önceki en iyi yer şarkılarını geride bıraktı, 2009’un You’ve Got The Love’ı beş sayıya ulaştı ve Dizzee Rascal’ın 2010’da The Dirtee Love adlı şarkısını yeniden düzenlemesi Iki numaraya ulaştı.
Black Eyed Bezelye cephesi Will.I.Am, This Is Love ile üçüncülüğünü korurken, Chris Brown’un beni uyandırmaması dörtte iki yerden düştü. Kız grubu Stooshe, Kara Kalp ile ilk beşini tamamladı.
Alev saçlı şarkıcı Welch, İspanya’nın Benicassim kentinde ve Portekiz’deki Optimus Alive’de iki festivale yapılan gösterilerin feshedilmesi için Çarşamba günü taraftarlardan özür diledi.
“Vokal bir yaralanma yaşadım ve bir hafta şarkı söyleyemediğim söylendi – ciddi bir şeyler hissettim, çok korktu” dedi.
“Bütün hayranlarım için çok üzgünüm, hala gerçekleştirmek için çaresizdim, fakat kalıcı zarar vermemek için sorulmadan söylendi.”
Şarkıcı-söz yazarı Newton Faulkner, üçüncü albümü Write It On Your Skin’le birlikte ikinci kez Resmi Albümler Grafiği’ndeki yığınının üstünde yer alması nedeniyle kırmızı başlı bir tablo çizdi. 2007’de çıktığı “Hand Built By Robots” da ilk sıraya yerleşti.
ABD’li hip-hop topluluğu olan Odd Future’ın bir üyesi olan rapçi Frank Ocean’u canlandırdı. İlk solo albümü Channel Orange, yazdıklarını yazmasına kıyasla sadece 3.000 kopya satarak, iki numaraya yeni girdi. Geçen hafta bir numaralı albüm olan Fortune, Chris Brown tarafından dört sıraya düştü.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply