duvar kağıdı

Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Jennifer Hudson aile katili affetti

  • Listed: Mart 14, 2017 10:00 pm

Description

Balfour, ailenin Chicago ve Illinois’deki evine girip Hudson’ın annesi Darnell Donerson, kardeşi Jason Hudson ve yedi yaşındaki yeğeni Julian’ı öldürdükleri için mahkum edildiğinde, hayatının geri kalanını Temmuz ayında (12) baroların arkasında geçirmesi emredildi. Bulunan Kral, üç gün sonra terk edilmiş bir SUV’ın (Spor Altyapı Aracının) arkasından vurularak öldürüldü.
Bununla birlikte, Balfour’un kendisine yönelttiği tüm acılar ve ıstıraplara rağmen, Dreamgirls yıldızı durumla barıştı; çünkü zihinsel olarak kendine iyi davranmadı ve yardım almak için çok uzak oldu.
Pazar günü (09Sep12) Amerika’da yayınlanan Oprah’ın Next Chapter adlı bir sohbet showunda yaptığı röportajda, “Evet (onu affediyorum)” dedi çünkü onun suçu değil, çoğu onun hatası değil, nasıl … O büyüdü.
“Sevgiyi sunmaya çalıştık, ancak şimdiye kadar gittiğini görmedin, bunu göremedin, bir sürü şey çıktı ki, onun yetiştirilmesinden bile, hiç sahip olmadığı gibi. Şansın hiç olmadı Bir şansın yoksa annemin bize verdiği sevgiye, ya da sahip olduğun arka plana sahip olsaydın, o zaman bir şansın olurdu peki bu senin kalbine nasıl çıkamazdı? “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply