duvar kağıdı

Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Motherwell Nicky Law hedefleri acele katılmaktan mutlu

  • Listed: Mart 21, 2017 1:00 am

Description

Morton’un 6-0 İskoç Kupası şutunda beşinci sırayı alan Law, şimdi üç maçta ikişer attı ancak daha önce Bradford City ve Sheffield United’da oynadığı Stuart McCall için hala yeterli olmayacağını biliyor.
Dedi ki: “Motherwell’deki zamanımda bir kaç hedef belirledim, bu yüzden seveceğim kadar çok olmadığım gibi puan almam iyi bir sonuçdu.
“Müdür beş yıldır bana daha fazla gol atmam gerektiğini söylüyor, belki de kuruş sonunda düşmeye başlıyor” dedi.
Geçen yaz sadece Fir Park’a gelen Law, SPL’deki büyüsesinin beklenenden çok daha iyi olduğunu itiraf etti.
Şöyle dedi: “Şimdiye kadar Motherwell’deki zamanım yazın başladığım andan itibaren ilk beklentilerimi aştı. Sezon başlangıcında yönetici üst altı sıraya girmenin öneminden bahsediyordu, ancak şu anda altı puantayız Üçüncü sırada ve sadece iki maç uzakta başka bir İskoç Kupası Finalinde açık.

    “Sezon başlangıcında kendimizi şu an olduğu yerde olacağımızı kimsenin düşünmediğini düşünüyorum. Bu genç bir ekip ve hepimizin tadını çıkarıyoruz. Kupa koşuları harika ve ligde iyi oynarken Parlak, bu yüzden sadece devam ettirmeliyiz.
“Mevsimi iyi başlattık ve Noel çevresinde Hearts’ta bir bip salladık, hep böyle bir büyü yapacağımızı biliyorduk ve elimizden geldiğince hızlı bir şekilde çıkmamız önemliydi.Şimdi biz formumuza giriyoruz. Daha önce başardık ve bu sezonun en önemli bölümüne girerken çok memnun oluyoruz “dedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply