duvar kağıdı

Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Wane, Tomkins’de masterclass’ta can verdi.

  • Listed: Mart 18, 2017 4:00 am

Description

Warriors, Londra geçici antrenörü Tony Rea’nın Süper Lig’e geri döndüğü sırada Tomkins dört denemede koştu, iki tane daha yarattı ve 12 sayı attı.
Ve Wane, İngiltere yıldızından beklediğinden fazlasını yapmadığı konusunda ısrarcıydı: “Sam Tomkins Sam Tomkins, şimdiye kadar çok fazla oynamış olduğunu gördüm, yaptıklarına şaşkınlık duymuyordu. Onun kazanma isteği ve yarışması mükemmel Ve o sahaya çıktığı her sefer beni etkilediğini söyledi. ”
“Her şeyin nasıl gittiğine çok sevindim ve savunmadan çok memnundum – kitabımda iş yapıldı” dedi.
Tomkins ilk puanı için saatte ancak iki dakika patladı ve bir öğleden sonra sesi ayarlayarak Broncos savunmasına neşeli bir dansa öncülük etti.
Josh Charnley hızla bir saniye ekledi ve kriket puanı kartlara baktı, ancak oyundan sonra zayıf bir büyü girdi ve Tomkins 38 dakika içinde skorborda tekrar sıkıntı yaşamak için vitesleri kaldırana kadar oynamadı. İkinci yarı da daha fazlasını gördü; Tomkins, Matty Smith ve Brett Finch denenenlerle birlikte iki puanı daha kazandı.
Broncos için, Michael Robertson teselli puanı için dokundu. Rob Powell görevinden alındığı 2006 yılından bu yana ilk defa Stoop’daki dizginleri tekrar almak için bu hafta Avustralya’dan uçan Broncos patronu Rea için sert bir ders oldu.
Ve Rea, yapacak çok iş var – ki aynı zamanda kendini kalıcı olarak görevden uzaklaştırdığını itiraf etti.
“Bugün pek iyi şeyler görmedim ama bundan gizleyemeyeceğim” dedi.
“Tam zamanlı bir iş ilgisini çekmiyorum ve geri gelme sözleşmesinin bir parçasıydı ancak önümüzdeki altı veya yedi haftaya tamamen kararlıyım ve damgamı çabucak koymayı hedefliyorum. Yumuşak çağrılar yapmak ya da yumuşak kararlar vermek ve fikirlerimi çabucak geçirmek zorundayım “dedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply